"Miks meie ettevõttel (küll) seda rohelepet (üldse) vaja on?"

"Miks meie ettevõttel (küll) seda rohelepet (üldse) vaja on?"

Tallinna ettevõtluskeskus koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub “EXU Akadeemia 2024” seminarile “Miks meie ettevõttel (küll) seda rohelepet (üldse) vaja on?”, kus ökohüdroloogia professor Jaanus Terasmaa räägib sellest kuidas Eesti ettevõtted kestlikkuse, roheleppe, direktiivide, seaduste ja regulatsioonide seatavate nõuete, võimaluste ja soovituste rägastikus ise kestlikuks suudaks jääda.

Evely Gorobinski, SOL Baltics OÜ Baltikumi kestlikkuse ja äriarenduse juht
kõneleb ühe suure rahvusvahelise kontserni Batlikuma haru näitel, et teekond kestlikkuse eesmärkide saavutamise poole ei pea olema tüütu ja keeruline tabelite täitmine ja Hans-Kristjan Aasma, 1Aruandlus OÜ juhatuse liige kõneleb sellest, et lisaks ESG ja kestlikkuse aruandlusele tuleb paljudel ettevõtetel peagi toime tulla ka pakendiarandlusega, millest paljud veel kuulnudki ei ole.

Seminaris heidame pilgu nende mõistete tausta ning vaatame, mis seis meil keskkonnaga on, et me selliste asjade pärast üldse muretsema peame. Arutame ühiselt, mis on probleemide juurpõhjusteks ning mida saame ette võtta, et meie igapäevane tegevus päriselt kestlikumaks muutuks ja meie energia lihtsalt tüütute tabelite, indikaatorite ning strateegia koostamisele ei kuluks.

Kui sinu töölaual on sõltumata sektorist või tegevusalast rohelepe, kestlikkuse aruandlus, ESG ja kõik need muud väljendid ja lühendid ning mõtled, kuidas peaks sinu juhitav ettevõte ise selles rägastikus kestlikult toime tulema, siis oled oodatud EXU Akadeemia kevadhooaja viimasele seminarile.