ChatGPT kasutamine ettevõtluses ja turunduses

ChatGPT kasutamine ettevõtluses ja turunduses

Kohad on täis ning koolitusele registreerumine on lõppenud. 

 

ChatGPT on tehisintellekt, mis suudab vestelda inimesega peaaegu võrdsel tasemel. 

Rakendust saab kasutada paljude tööde kiirendamiseks ja optimeerimiseks. ChatGPT võib aidata inimest sisutekstide loomisel, sotsiaalmeedia postituste ettevalmistamisel, meilide kirjutamisel, Exceli valemite koostamisel, programmeerimises, veebilehe edasiarendamises, klienditeeninduses jpm. 

Küsimus aga on, kuidas seda uut rakendust oskuslikult kasutama hakata?

Seepärast korraldame ChatGPT praktilise koolituse, kus osalejatel on võimalik õppida rakendust tehniliselt ja sisuliselt kasutama. Koolitaja on ChatGPT entusiast ja tippkoolitaja Priit Kallas.

1-päevasel koolitusel saab enda teadmisi ja oskusi põhjalikumalt arendada järgnevatel teemadel:

Kuidas ChatGPT aitab kirjalikku ja visuaalset sisu kiiremini ja odavamalt arendada ning vähendada turundus- ja teeninduskulusid, parandades samal ajal teie töö kvaliteeti? Kuidas tehisintellekt võib mõjutada peaga töötavate inimeste tulevikku?

Kuidas praktilises töös kasutada ChatGPT funktsioone:

Keelekorrektuur, kirjade kirjutamine – kuidas anda rakendusse lühikese tekstiga sisend ja saada tagasi korrektse ärikeelega kiri?
SEO – kuidas ChatGPT aitab leida optimeerimisvõimalusi?
Sotsiaalmeedia – kuidas rakendus võimaldab sinu antud sisendi põhjal panna kokku sotsmeedia postituse ja soovitada selle juurde sobivat pildimaterjali?
Kampaaniad – kuidas ChatGPT-d kasutada kampaaniate väljatöötamiseks, mis võivad suurendada konversioonimäärasid?
Sisuloome – Kui Sul on vaja abi sisumaterjali loomisel, siis kuidas anda ChatGPT-le ülesanne sisumaterjali kondikava luua – artikli struktuur, toote video peamised punktid, nimekiri teemadest, jpm. mis sihtrühmale huvitavad võivad tunduda.
Meiliturundus – kuidas ChatGPT abil luua meilide mallid, ette valmistada artikleid ja tootekirjelduste lühendatud kokkuvõtteid uudiskirja panemiseks jpm.
Kliendisuhtlus – kuidas ChatGPT abil luua vastuseid klientide päringutele selliselt, et klient arvab end suhtlevat päris inimesega?
Stiilide kasutamine – kuidas ChatGPT võimaldab Sinu etteantud märkmetest luua erineva stiiliga (näit. akadeemiline, modernne, noortepärane, luuleline) kirju, artikleid, jutustusi, jne. Näiteks valmistab ChatGPT sinu märkmete põhjal Shakespeare’i stiilis jutustuse….
Programmeerimine ja andmete analüüs – kui sul on vaja oma veebi mingit koodijuppi lisada, siis ChatGPT aitab. Kui sul koodijuppi pole, siis ta kirjutab selle sinu eest valmis. Kuidas seda täpsemalt teha?
ChatGPT piirangud ja kitsaskohad – millised on ChatGPT sisulised ja tehnilised piirangud?

Koolituse maksumus 35 eurot. Hind sisaldab koolitusmaterjale, kohvipause ning lõunat hotelli restoranis. 

Lisainfo:
Triin Abel
Tel 640 4240
triin.abel@tallinnlv.ee